Запрошуємо до складу робочої групи з оновлення Стратегії розвитку П'ядицької територіальної громади
Оголошення
![](http://piadytskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/7e9ed94b101606f0b09ee8703415ead1.jpg)
![](/storage/news/galleries/c11955d88c33bab8abd72cffe05b1074.png)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше