Запрошуємо до складу робочої групи з оновлення Стратегії розвитку П'ядицької територіальної громади

02.06.2021

Долучитись до складу робочої групи з оновлення Стратегії розвитку П'ядицької територіальної громади можна шляхом: - заповнення Google форми https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6ZiPlmhJpxkANbY7eTj2xfStJe-27r3OrOn4UwDnHgu57mw/viewform?usp=sf_link ; - звернувшись у фінансовий відділ П'ядицької сільської ради Долучитись до робочої групи щодо оновлення стратегічного документу "Стратегія розвитку П’ядицької територіальної громади до 2027 року", з метою визначення: - майбутнього образу (бачення) громади, яким його хоче бачити сама територіальна громада; - головних (стратегічних) цілей, досягнення яких забезпечить набуття громадою визначеного образу; - планів дій, тобто логічних,послідовних заходів, спрямованих на досягнення визначених цілей; - реалізації методу партнерства, який спирається на широке залучення громадськості до процесу оновлення та реалізації стратегії на всіх її етапах. Стратегічне планування розвитку громади – це спільна робота представників влади, бізнесу та активу громади для забезпечення реалізації делегованих державою повноважень та виконання поставлених цілей в умовах реформи децентралізації, з метою забезпечення сталого розвитку та для залучення інвестицій або грантових коштів. Цей документ надає перевагу та формує позитивне враження донорів, інвесторів щодо серйозності намірів громади.