Побудовано на платформі

В П'ЯДИЦЬКІЙ ОТГ ВІДБУЛОСЯ ЗАСВІЧУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ.

19.12.2020

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

18 грудня 2020 року в П’ядицькій ОТГ відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі. Голова П’ядицької сільської ради ОТГ Петро Гайдейчук привітав усіх із прийдешніми новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Із святковими концертними номерами  на відкритті ялинки виступали працівники культури та аматори сіл громади.

На відкриття новорічної красуні прибув Святий Миколай із солодощами та великим КАЗКОВИМ ВЕДМЕДИКОМ

Дитячі забави довкола головної ялинки наповнили громаду позитивною, дійсно новорічною атмосферою.

2018 © Усі права захищено
Побудовано на платформі