09.04.2021

09 квітня 2021 року в П’ядицькій громаді відбулося відкриття центру надання адміністративних послуг – ЦНАП, завдяки спільній співпраці українських та швецьких експертів-партнерів програми «U-LEAD з Європою». На цю урочисту подію прибули почесні гості: заступник голови ОДА Богдан Футерко, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та керівник Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігор Мельничук . Почесні гості та керівництво громади звернулися до мешканців з привітальною промовою. Голова громади Петро Гайдейчук вручив подяки усім, хто долучився до створення центру надання адміністративних послуг та сертифікати працівникам ЦНАПу про підвищення кваліфікації в сфері надання адмінпослуг. Після чого відбулося урочисте перерізання стрічки. Центр надання адміністративних послуг П’ядицької сільської ради створений з метою комплексного удосконалення системи надання таких послуг. Основні завдання нашого центру – поліпшення якості надання адмінпослуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування. Для надання максимально якісних послуг населенню трудяться персонал ЦНАПу. ЦНАП укомплектований для маломобільних груп та дітей. Наявні віддалені робочі місця в усіх старостинських округах. Зручний графік роботи та розташування. Ми дякуємо усім, хто долучився до клопіткої роботи – створення центру адміністративних послуг. Безсумнівно, це новий крок у розвитку нашої громади. Це новий рівень, який наближує нас до європейських стандартів. Ми працювали й надалі будемо працювати на благо громади.