РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЦЕС ОНОВЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ П'ЯДИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ!
Новина
![](http://piadytskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/dda3fc1db2f3b400bd59eb9cf43fcc9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/cc4f6c2d01cd4f348bc7031144f09168.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше