27.05.2021

РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЦЕС ОНОВЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ П'ЯДИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ! Сьогодні (27.05.2021) на засідання сесії П'ядицької сільської ради було запрошено виконавчого директора МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» Ігоря Мельничука, який розповів про важливість стратегічних документів, а саме: Стратегію розвитку громади, План реалізації Стратегії розвитку громади, середньострокове бюджетне планування. Ігор Мельничук підкреслив важливість оновлення Стратегії розвитку П'ядицької територіальної громади до 2027 року, з метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку громади, враховуючи необхідність структуризації стратегічних напрямків, цілей розвитку, у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України та приєднанням населеного пункту. Сьогодні сесія П'ядицької сільської рад прийняла рішення про необхідність оновлення Стратегії розвитку та доручити сільському голові створити робочої групи з оновлення Стратегії розвитку.