29.06.2021

В П'ядицькій громаді в с. Мала Кам'янка відбулося святкування Дня молоді та 25-ої річниці від Дня Конституції України. ? Молоді, креативні, талановиті люди були нагороджені подяками голови П'ядицької сільської ради Петра Гайдейчука.

? З привітальними словами до всіх присутніх звернулися голова П'ядицької сільської ради Гайдейчук П.П., депутат обласної ради Книшук Б.П., депутати районної ради Костюк В.О. та Тарновецька Н.В., староста Малокам'янського старостинського округу Гришук М.В. ? В культурно-мистецькій програмі взяли участь колективи аматорської народної творчості П'ядицької громади, а саме:

? Будинок культури с. П'ядики - директор Юрчак О.Д.;

? Будинок культури с. Турка - директор Дишук Н.В.;

? Будинок культури с. Велика Кам'янка - директор Корзененков Р.В.;

? Будинок культури с. Ценява - директор Федорчук А.М.;

? Клуб с. Годи-Добровідка - завклуб Ткачук І.С.

? Клуб с. Мала Кам'янка - завклуб Буратчук М.В.

? Клуб с. Фатовець - завклуб Бойчук О.М.

⚽️Протягом дня діяли спортивні локації, де команди змагалися в змаганнях з міні-футболу, настільного тенісу, волейболу, жонглювання м'ячем.

?Також кожен бажаючий міг спробувати свої сили в богатирських іграх: випивання кухля квасу, присідання з мішком зерна, перетягування канату, збивання масла.

? Протягом дня жителі та гості мали можливість скористатися послугами селфі дзеркала, зробити цікаві фотознімки біля сучасних фотозон, спробувати удачу купивши лотерейний квиток, взяти участь в битві фарбами Holy.

? Святкування Дня молоді відбулося в атмосфері радості, спортивного азарту, української музики! ? Дякуємо всім , хто долучився до організації такого чудового свята!