Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування П'ядицької ОТГ

18.02.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування П’ядицької сільської ради Івано-Франківської області, звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Проект Схеми планування П’ядицької сільської ради Івано-Франківської області розроблено з метою обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади. Завданнями Схеми планування території громади є визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; формування системи громадського обслуговування населення; організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою; організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів; визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини; визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території. Розробник – ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА». 2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: П’ядицька сільська рада Коломийського району Івано-Франківської області. 3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури: Громадське обговорення починається з 22-го лютого 2021 року і триває до 22-го березня 2021 року. б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: Громадські слухання відбудуться 4 березня 2021 р. о 11:00 год. за адресою с. П’ядики вул. С. Петлюри,1 в приміщені П’ядицької сільської ради. Заплановано прилюдне обговорення проекту містобудівної документації «Схеми планування П’ядицької сільської ради Івано-Франківської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»). г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом Схеми планування П’ядицької сільської ради Івано-Франківської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку: Ознайомитись із проектом Схеми планування П’ядицької сільської ради Коломийського рапйону Івано-Франківської області та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в місцевій раді за адресою с. П’ядики вул. С. Петлюри,1.

Для ознайомлення з проектом Схеми планування П'ядицької ОТГ потрібно перейти в розділ "Корисна інформація"