Напередодні Великодніх свят П'ядицька сільська рада привітала своїх одинокопроживаючих жителів.
Новина
![](/storage/news/galleries/605f0ed99f7851d85d0d1e8378cd4e9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/a135fccfc7bff080d07f7ed3808044ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/f8f75a92f401846b846162507c107b1c.jpg)
![](/storage/news/galleries/ba29a6a3535c2165bf3acc40900c0abc.jpg)
![](/storage/news/galleries/5225f6a9017f7bf58bf69eb95ac7516f.jpg)
![](/storage/news/galleries/6578b7c2310fe413e4d2c718fe3b6694.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше