01.12.2020

П’ядицька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, посадових осіб місцевого самоврядування:

- НАЧАЛЬНИК ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

-Вільне володіння державною мовою;

-Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

- НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

- ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

-Вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

-Вільне володіння державною мовою; -

Без вимог до стажу роботи.

-Вміння працювати на персональному комп’ютері;

- СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (2 ШТАТНІ ОДИНИЦІ)

-Вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

-Вільне володіння державною мовою; -Без вимог до стажу роботи.

-Вміння працювати на персональному комп’ютері;

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається П’ядицькою сільською радою ОТГ за адресою: (с. П’ядики , вул. Петлюри 1, тел. 97-2-24, )