П'ядицька сільська рада ОТГ, служба у справах дітей та соціального захисту П'ядицької сільської ради ОТГ до Новорічних та Різвяних свят організували та надали новорічні подарункові набори пільговим категоріям населення П'ядицької ОТГ

31.12.2020
П'ядицька сільська рада ОТГ,  служба у справах дітей та соціального захисту  П'ядицької сільської ради ОТГ до Новорічних та Різвяних свят організували та надали новорічні подарункові набори пільговим категоріям населення  П'ядицької ОТГ, до яких увійшли: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО та діти, які опинились у складних життєвих обставинах, а також осіби похилого віку та одинокі громадяни П'ядицької громади.
Нехай прийдешній 2021 рік принесе достаток, радість та затишок у Ваші домівки. Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким, щастя, стабільності та впевненості щодня! Бажаємо у Новому році побільше яскравих емоцій та щасливих моментів!