Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

01.06.2021

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят. Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої громади кращим і безпечнішим. З нагоди свята Дня захисту дітей, спільними зусиллями служби у справах дітей та відділу освіти, культури, молоді та спорту П'ядицької сільської ради, для дітей П'ядицької громади в тому числі і дітей, пільгової категорії проведено святковий захід, який відбувся у Молодіжному центрі (Дослідна станція) де діти мали змогу гарно та весело провести час, взяти участь у різноманітних конкурсах, подивитися цікавий мультфільм та отримати призи і подарунки. На завершення свята всі діти посмакували солодкими смаколиками.