Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей отримав від Держпродспоживслужби корисні подарунки

Новина
01.10.2020

З метою виявлення на ринку небезпечних непродовольчих товарів, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводить заходи державного ринкового нагляду та здійснює відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.

У разі, якщо використані зразки продукції після проведення їх уцінки не були продані на прилюдних торгах (аукціонах), орган державного ринкового нагляду вносить на розгляд комісії з вирішення питань щодо реалізації та знищення використаних під час проведення експертизи зразків нехарчової продукції  пропозицію щодо безоплатної передачі використаних зразків закладам охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення та соціального захисту.

Так, минулого тижня після попередніх перемовин з представниками Служби у справах дітей Івано-Франківської ОДА, згадана комісія в ході засідання вирішила передати на безоплатній основні окремі товари (зразки продукції,  що не були продані під час останнього аукціону) до Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Зокрема, вихованці закладу отримали праску і телевізор.

Це перша спроба Держпродспоживслужби Івано-Франківщини вчинити з використаними і непроданими зразками продукції саме в такий спосіб, однак подібна практика (за наявності відповідних законодавчих підстав) буде застосовуватись і надалі.

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше