Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

П’ЯДИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОТГ РОЗПОЧИНАЄ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ ТЕРИТОРІЙ)

Оголошення
30.07.2020

1. Детальний план території   для відведення земельної ділянки під будівництво житлового та обслуговування будинку господарських будівель та споруд по вул. Івана Мазепи,  в с.П'ядикки  Коломийського району Івано-Франківської області.


Замовник: П'ядицька сільська рада ОТГ

Детальний план території (фрагмент)

Терміни ознайомлення з проектом – до 26.08.2020 року включно.
Інформація за телефоном 97-2-08.
Пропозиції подаються у вищевказаний термін до П’ядицької сільської  ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Громадське слухання проекту вищевказаної містобудівної документації буде проводитися 26.08.2020 р.о 11.00 год в приміщенні Будинку культури за адресою вул. Ірчана, 2, с. П'ядики.

 
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше