Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги аграріїв: як захистити посіви озимої пшениці восени

Новина
19.10.2020

Захист сільськогосподарських культур від шкідливих організмів – одне з найважливіших завдань, яке має на меті збереження та отримання максимальної продуктивності упродовж періоду вегетації та високого врожаю культури. Серед основних заходів захисту пшениці озимої чільне місце займають обмеження чисельності бур’янів, які можуть бути причиною суттєвих утрат урожаю.

Восени після висіву озимих, як правило, складаються сприятливі умови для розвитку не тільки сходів зернових культур, а й бур’янів. Бур’яни активно ростуть, розвиваються і входять у зимівлю, набравши значну біомасу. У зв’язку з цим, на посівах озимої пшениці ще з осені необхідно провести обстеження. Залежно від ступеня засміченості та видового складу бур’янів для кожного поля уточнюють агроприйоми із догляду за посівами.

Хімічний захист посівів з осені, сприятливі погодні умови взимку є необхідними факторами росту і розвитку пшениці озимої з початку відновлення вегетації навесні.

Добре розвинуті посіви перешкоджають появі та розвитку весняної популяції зимуючих і ярих бур’янів, значно пригнічують багаторічні їхні види. Критичним для контролю бур’янів восени є, як правило, ранній період росту культури, починаючи від появи проростків або сходів, під час якого бур’яни здатні конкурувати з пшеницею озимою за поживні речовини, що може послабити стан озимих. В результаті рослина в більш слабкій формі входить в зимовий період спокою. Саме тому обмежувати шкідливість бур’янів слід на ранніх етапах розвитку культури.  Варто зазначити, що відмова від захисту гербіцидами змушує культуру протягом приблизно двох місяців конкурувати з бур'янами.

Для обмеження шкідливості бур’янів на цих етапах розвитку культури варто виважено підійти до вибору ефективного гербіциду. Адже вибір дієвого препарату з тривалим періодом захисної дії і внесення його в оптимальні терміни забезпечить знищення або пригнічення бур’янів, поширених у посівах культури, і запобігатиме продукуванню насіння сегетальною рослинністю.

Вибираючи препарат для обмеження шкідливості бур’янів, слід враховувати такі основні вимоги: ідентифікувати видовий склад проблемних бур’янів, здійснювати обприскування бур’янів на початку активного їх розвитку, дотримуватися строків внесення препарату та регламенту застосування обраного гербіциду, використовувати для обприскування обладнання з відповідними технічними характеристиками, не забруднене гербіцидами, що раніше застосовували, обприскувати із використанням обладнання, відрегульованого відповідно до заданої норми витрати препарату, враховувати розміщення культур у сівозміні, для уникнення проблеми знесення гербіцидів на чутливі культури та негативний вплив залишкових кількостей гербіцидів для сільськогосподарських культур, які пересівали у випадку знищення їхніх посівів через негативні погодні явища (вимерзання, травмування градом або в результаті епіфітотій хвороб), дотримуватися вказівок і рекомендацій, передбачених інструкцією фірми-виробника.

До гербіцидів, рекомендованих «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» для контролю бур’янів у посівах пшениці озимої, належать препарати на основі таких діючих речовин як: тіфенсульфурон-метил у поєднанні з трибенурон-метилом, дікамба у поєднанні з хлорсульфуроном, тритосульфуроном та трибенурон-метилом, карфентрозон-етил, метсульфурон-метил, бентазол, клетодим, флорасулам у поєднанні з амінопіралідом та трибенурол-метилом, 2,4-Д, дикамба, клопіралід,  флуроксіпір.

Деякі з цих препаратів можна застосовувати у бакових сумішах для розширення спектра контролю широколистих бур’янів у посівах пшениці озимої. Для контролю за розвитком стійкості бур’янів гербіциди рекомендовано комбінувати.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше