ШАНОВНА ГРОМАДО! З метою забезпечення чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, на території П’ядицької сільської ради буде проведено День довкілля (толока). Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття. Не будьте байдужими та долучіться до весняної толоки 23 квітня 2021 року о 10:00 год. Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас.