6 квітня 2021 року відбулось онлайн-засідання атестаційної комісії

07.04.2021

6 квітня 2021 року відбулось онлайн-засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту П'ядицької сільської ради. Атестація педагогічних працівників у 2020/2021 навчальному році проходила із використанням платформи Google Meet та відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 “Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників” (із змінами і доповненнями, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 та від 08.08.2013 № 1135). Під час атестації характеризувалась робота педагогічних працівників: навчальна, організаційна, методична, виховна і громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалось також відповідність педагогічних працівників займаній посаді. Комісія прийняла рішення: * вважати такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та/або раніше присвоєному званню «старший учитель», «учитель-методист» - 20-м педагогічним працівникам; *присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та/або звання «старший учитель», «учитель-методист»: 11-м педагогічним працівникам; *вважати такою, що відповідає займаній посаді - 1 заступник з НВР. Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!