Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

П'ядицька громада отримала перемогу одразу ж у двох проєктах : "Діяльність громадського простору “Рівні можливості” П’ядицької ОТГ в інтересах жінок " та "Яскраві вартові доріг - запорука безпеки пішоходів".

Новина
21.01.2021

Вчора Український Жіночий Фонд провів онлайн-консультацію для випускниць 18-20-ої Академії Жіночого Лідерства з метою ефективної реалізації підтриманих ініціатив та успішного звітування за результатами виконання проєктів. Наголошуємо, що П'ядицька громада отримала перемогу одразу ж у двох проєктах : "Діяльність громадського простору “Рівні можливості” П’ядицької ОТГ в інтересах жінок " та "Яскраві вартові доріг - запорука безпеки пішоходів". До онлайн консультацій, що проводяться Українським Жіночим Фондом для грантерів були запрошені керівники проєктів та бухгалтери чи особи, які будуть залучені до підготовки фінансових звітів. З боку УЖФ в онлайн консультуванні взяли участь директорка Фонду Олеся Бондар, координатторка проекту АЖЛ/ДОБРЕ Олена Панченко, бухгалтер Валентина Куц, спеціалістка з моніторингу та оцінки Тетяна Горяча, фахівчиня з комунікацій Галина Колесник, а також представники НДІ.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше