30 червня 2021 року о 13:00 годині у приміщенні Годи-Добровідського старостинського округу П’ядицької сільської ради будуть проводитись громадські обговорення
Оголошення
![](http://piadytskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/a9c019ac3feb6d850b43b313c85c2214.jpg)
![](/storage/news/galleries/e5310a4d80115f326f62d29b3b43df9f.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ee521b40a893342cae2df77468f1a24.jpg)
![](/storage/news/galleries/abccb8e5400e21294ef9b89cf9462858.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше