24.05.2021

23 травня 2021 року у м. Львів відбувся ІІ тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського . У конкурсній програмі взяли участь танцювальні колективи Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської областей . Очолював конурсне журі голова Національної хореографічної спілки України - Герой України, Народний артист України Мирослав Вантух. П'ядицьку громаду представляв народний аматорський ансамбль танцю "Прикарпаття" БК с.Велика Кам'янка ( керівник - заслужений працівник культури України Ганна Огородничук). Після закінчення виступів колективів журі оголосило підсумки згідно яких народний аматорський ансамбль танцю "Прикарпаття" проходять до ІІІ туру заключного гала-концерту , який має відбутися у м. Київ. Щира подяка старості села Іванишину І.М. та меценатам за організацію поїздки для колективу: ⭐ Гісь І.І. ⭐ Огородничук І.В. ⭐ Вишиванюк М.В. ⭐ Костишин А.Я. ⭐ Адамський М.Й.